Dnes je 20.01.2018
Warning: include(svatek.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /webspace/kunstat.net/www/html/uvod.php on line 97

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'svatek.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /webspace/kunstat.net/www/html/uvod.php on line 97
registrace / login
  úvodní strana
  základní údaje 
  městský úřad 
  zdravotnictví 
  literární osobnosti 
  kultura 
  kunštátský zpravodaj 
  vyhlášky 
  sportovní akce 
  historie města 
  křížky na Kunštátsku 
  historie hrnčířství 
  hrnčířský jarmark 
  fotogalerie 
  kniha návštěv 
  diskuzní fórum 
  inzertní anonce ZDARMA
  vaše fotografie 
  přidej fotografii 
  registrace
  ztráta hesla 
  amatérské fotografie !
  napsali onás
  hasiči SDH Sychotín
  právní služby
  služby / firmy
  úřední deska
  pochod krále Jiřího 2010 


  nabízím ... 
-> Hleda se vycepni do ujezdske hospody . Více zde ...  anketní otázka
Co říkáte na skladbu programu 20. ročníku Jarmarku
Nejlepší v historii (3857)

Výborná (2613)

Jde to (2674)

Dobrá (2594)

Nic moc (2590)

Špatná (2587)

Nejhorší v historii (6016)


Celkem hlasů: 22927
Datum: 10.09.2012
výsledky starších anket


  vaše fotografie
Supr myš

známka (5.52)
hodnoť další fotografie  statistiky serveru
  reklama

Lubomír Chytrý, daňový poradce evidenční číslo 3625, nabízí své služby v následujících oblastech:
Zahradní 322, 679 72 Kunštát
Tel.: 607 773 607
Email: chytry.lubomir@tiscali.cz
nabízí následující služby:
- daňové poradenství
- zpracování daňových přiznání a hlášení
- daňové kontroly, jejich příprava a minimalizace vzniklých pokut a penále
- zastupování při jednáních se správcem daně
- vedení účetnictví
- poradenství v oblasti účetnictví
- zpracování mzdové agendy

 

Blanensko: končí lyžařská sezóna

Článek z Rovnosti z 12.3.2009


Poslední možnost lyžování v regionu nabízí Skiareál Olešnice. Další tři lyžařská centra již ukončila provoz. Chystají letní sezonu.
Vzít si lyže nebo snowboard a vychutnat si poslední jízdu na zasněženém kopci mohou zájemci v těchto dnech na Blanensku pouze v Olešnici. V ostatních skiareálech v okrese provozovatelé hlásí konec sezony. Svahy v těchto dnech začnou připravovat pro letní akce.
Čtyřicet centimetrů sněhu ještě mají v olešnickém skiareálu. Jak dlouho ještě budou mít otevřeno, záleží na počtu lyžařů.
„V týdnu fungují vleky od devíti ráno do devíti večer a o víkendu od osmi do devíti do večera. Lidí už k nám ovšem jezdí poměrně málo,“ uvedl Radim Starý ze skiareálu. Podle něj se třetí lyžařská sezona v Olešnici mimořádně vyvedla. „Letošní rok hodnotíme jako zatím nejlepší ze všech. Přes svátky i prázdniny jsme měli opravdu narváno. Na našem parkovišti jsme napočítali v jednom dni i dvě stě padesát aut,“ doplnil.
Podle něj si cestu do olešnického skiareálu našli zejména lidé z Brna. V Olešnici otevřou znovu v květnu. „Od května zahajujeme letní provoz. Návštěvníci budou opět moct jezdit na travních kárách, koloběžkách, vyzkoušet lukostřelbu nebo paintball,“ dodal Starý.
Déšť a teploty nad nulou přispěly k uzavření skiareálu v Blansku Hořicích. „Otevřeno jsme měli minulý víkend naposledy. Zájem lyžařů už ale opadl. Vleky bychom pustili pouze v případě, kdyby připadlo větší množství sněhu,“ řekl za hořický skiareál Pavel Beran.
I v Hořicích se chystají zprovoznit vlek v létě. „Nechali jsme se inspirovat jinde. Chceme letos vyzkoušet letní provoz. Plánujeme zde udělat překážku pro ty, kteří by rádi skákali na kole,“ prozradil a dodal, že ve zbývajících měsících budou areál dále zvelebovat. „Na příští zimu počítáme s parkovištěm blíž sjezdovce. Dále zprovozníme ještě stožár s osvětlením tak, aby byl kopec sjízdný po obou stranách vleku,“ doplnil Beran.
Předchozí dva roky nemohli kvůli nepříznivým podmínkám spustit vleky ve skiareálech Hluboké u Kunštátu a Hodonín u Kunštátu.
„V předešlých letech napadlo málo sněhu, nemohli jsme proto pustit vlek. Letos u nás lidé lyžovali, ale trvalo déle, než si k nám zase našli cestu,“ uvedl Miloslav Peška ze Ski Clubu Kunštát, který provozuje vlek v Hlubokém.
Ani tam si zájemci v těchto dnech už nezalyžují. „I když tu ještě máme sníh, není příliš ekonomické pustit vlek pro malý počet lidí,“ doplnil Peška. I na Hlubokém na příští sezonu plánují změny. „Chceme dosněžovat namáhaná místa na sjezdovce. Vše bude ovšem záležet na penězích a na tom, zda dostaneme povolení používat vodní zdroj, který je k dosněžování potřeba,“ dodal.
Poslední možnost zalyžovat si v Hodoníně měli milovníci zimních sportů minulý víkend. „Sezona u nás skončila. Mohu říct, že ji hodnotím pozitivně. Povedly se zejména závody dětí, lidé měli zájem i o půjčovnu lyží a snowboardů,“ uvedl provozovatel vleku Josef Kšica a dodal, že v příští sezoně plánují v Hodoníně uspořádat první ročník lyžařských závodů pro děti i dospělé.


Zdroj: www.blanensky.denik.cz


 
   Komentáře k příspěvku
přidej komentář


  novinky
E-shop zaměřený na stříbro a stříbrné šperky, nabízíme také ocelové šperky a bižuterii. Stříbro, ocel, bižuterie a minerály. Stříbrné prsteny, řetízky, náramky, naušnice, přívěsky, náhrdelníky, celé dárkové soupravy a další stříbrné šperky


  městský úřad
Městský úřad Kunštát,
nám. Krále Jiřího 106, 679 72,
tel.: 516 462 343,
fax.: 516 462 172
oficiální www města
úřední deska  nejnovější v diskuzi
brandssolution.co.uk - 146.185.223.71 - Online usa cheap, purchase generic in canada and generic for sale australia, for sale in usa except buying cheap online. How to get without insurance also online australia, canada price and buy uk despite pills order online.
Více naleznete zde  nové témata v diskuzi
(1) ddcqdea - OgOQcXVyasCX
(0) Fbk Predators Kunštát - 5.ročník florbaloveho turnaje v Kunštatě 10.12.2016 tak příď podpořit náš tým
(1) Jan - kustatska historie
(0) pavluska - Jan Tenora: D?jiny m?ste?ka Kunštátu online!
Více naleznete zde  předpověď počasí
  
více zde ...  zajímavé odkazy
Jeskyně Blanických rytířů
Obce Nýrov
Vše o silnicích
Dopravní spojení v ČR
Hledej obce
Počasí v ČR
Řeky v ČR
Živnostenský rejstřík
Google - hledání v internetu
Krajska správa
Dovolená na poslední chvíli
Tvorba www stránek
Pronájem e-shopů

Copyright 2003 - 2004 Kunstat.cz & Kunstat.net Všechna práva vyhrazena by Kunstat.cz. Optimalizováno pro MS Internet Explorer 6.xx.
Dopuručené rozlišení 1024x758 bodů a více. Vytvořil Pavel Simon & Zbyněk Velecký.