Dnes je 20.02.2018
Warning: include(svatek.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /webspace/kunstat.net/www/html/uvod.php on line 97

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'svatek.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /webspace/kunstat.net/www/html/uvod.php on line 97
pro přihlášení do systému Kunštát.cz klikněte sem
  úvodní strana
  základní údaje 
  městský úřad 
  zdravotnictví 
  literární osobnosti 
  kultura 
  kunštátský zpravodaj 
  vyhlášky 
  sportovní akce 
  historie města 
  křížky na Kunštátsku 
  historie hrnčířství 
  hrnčířský jarmark 
  fotogalerie 
  kniha návštěv 
  diskuzní fórum 
  inzertní anonce ZDARMA
  vaše fotografie 
  přidej fotografii 
  registrace
  ztráta hesla 
  amatérské fotografie !
  napsali onás
  hasiči SDH Sychotín
  právní služby
  služby / firmy
  úřední deska
  pochod krále Jiřího 2010 


  nabízím ... 
-> Hleda se vycepni do ujezdske hospody . Více zde ...  anketní otázka
Co říkáte na skladbu programu 20. ročníku Jarmarku
Nejlepší v historii (3977)

Výborná (2724)

Jde to (2784)

Dobrá (2694)

Nic moc (2694)

Špatná (2707)

Nejhorší v historii (6133)


Celkem hlasů: 23709
Datum: 10.09.2012
výsledky starších anket


  vaše fotografie
Parkujeme s požehnáním MU

známka (5.47)
hodnoť další fotografie  statistiky serveru
  reklama

Lubomír Chytrý, daňový poradce evidenční číslo 3625, nabízí své služby v následujících oblastech:
Zahradní 322, 679 72 Kunštát
Tel.: 607 773 607
Email: chytry.lubomir@tiscali.cz
nabízí následující služby:
- daňové poradenství
- zpracování daňových přiznání a hlášení
- daňové kontroly, jejich příprava a minimalizace vzniklých pokut a penále
- zastupování při jednáních se správcem daně
- vedení účetnictví
- poradenství v oblasti účetnictví
- zpracování mzdové agendy

 
 DISKUZE

Co si myslíte o stávce učitelů!

Jméno :
Vyber smajlíka:
žádný                
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i> a odkazy ve tvaru www.neco.cz
 
Doplňte: 3 + 1 = (Ochrana proti spamu)

Mr.Jackill - 82.117.156.246   19:15 - 12.11.2006
dneska má titul každej tydýt! tak se zase nerozčiluj!

honza - 86.61.150.72   17:20 - 12.10.2006
jestli nekdo chce znat platy ucitelů tak verte nebo ne ale jsou SUPER nejmensí z nejmensích-kazdý si vydelá víc. učitel musí být 5 let na vysoke skole, honit zkousky, kredity a zapocty a nemoci plne pracovat a pak dostuduje a ma klidne trikrat mensi plat nez u policie nebo armady kde se na vas casto sklebi blbeckove z vyucnim listem. VSUDE na zapade kdo ma diplom jakykoliv tak je KING a ma podle toho plat. Doufam uprime ze za tohle to paroubek i cela ČSSD SCHNIJOU V PEKLE

Mobilista   9:44 - 1.31.2004
Nevím, zač by učitelé chtěli vyšší platy - nedávno došla holka domů a měla 8 (ano! OSM) domácích úkolů. Nechat se děti samoučit - jak jednoduché a pohodlné!

Skopek   20:51 - 11.19.2003
Nechci házet všechny učitelé do jednoho pytle, ale jak to tak sleduju v Kunštátě tak jich má většina pěknou pohodu, kdo tady mluví o 50 hodinách tak to pěkně kecá. Je pravda, že by se měli odlišovat učitelé, kteří něco dělaj a naučí od těch flakačů co to dělaj aby se neřeklo. S tím by se mělo něco dělat!

MICHALIUS   14:12 - 11.15.2003
Na stávku nemají právo!
Objasním Vám situaci učit 4-5 hodin denně každou třičtvrtě hodinu přestávka po pěti hodinách hodinová přestávka, práce v teple a v suchu, fyzicky nenáročná práce(sedavé zaměstnání). Prázdniny letní zimní podzimní jarní svatky různé akce výlety, exkurze. Naproti tomu práce např. v Celestice stávaní o páté kdy mají ctihodní učitelé ještě půlnoc, 4 týdny placené dovolené, nesrovnatelné pracovní nasazení,práce v něděli a o svátcích. Jednolitá práce ještě nižší platy než pedagogové. Bude mi uřčitě vytknuto že my přece máme vysokou školu! myslíte že např. v Celestice nemájí pracovníky s titulem mgr. který bere třeba stejný nebo vyšší plat jak vy, ale když si každý sečte dvě a dvě tak to učitelování zas není tak špatná práce. Co mají říkat sestry které za devět hrubeho dělají dvanáctky v silně stresujícím prostředí! Ono když se splete učitel holt bude žák trochu hloupější a když se splete sestra tak už pacient nemusí být vůbec.A proto vzkazuji učitelům nedívejte se moc na televizi kde Vás blbnou pěknýma autama bárákama, musíte pochopit že v tomto státě má 2/3 lidí nižší plat než průměrná hrubá mzda. P.S 902 10 beverly hills je jen pohádka!

Náhodná čtenářka   12:34 - 9.12.2003
Na stávku mají učitelé právo. Pravda je, že zejména ti na ZŠ mají opravdu směšně nízké platy. Jejich zvýšení by mělo být prioritním zájmem proto, aby ze ZŠ neodcházeli mladí a kvalitní učitelé, protože z toho platu neuživí rodinu (hlavně muži). Kvalitních učitelů na ZŠ je třeba - vytváří přece základ vzdělání všem dětem. Problém ale je, že nemá cenu platy zvyšovat všem stejně bez ohledu na další sebevzdělávání učitele, přístup k žákům, spokojenost dětí i rodičů s jeho výukou apod. Ředitelé škol by měli mít větší možnost dát kvalitnějšímu učiteli vyšší odměnu k platu než nekvalitnímu učiteli. Je nesmysl, aby výše platu závisela pouze na počtu odučených let a razítkách o počtu absolvovaných kurzů bez ohledu na samotný přístup učitele k výuce a její kvalitu. Přítel pracuje na ZŠ v Praze. Při maximálním povoleném úvazku 22 vyučovacích hodin týdně se cítí silně nevyužitý. Proč i toto nezměnit, pokud to dotyčný učitel zvládá?

Ucitelka   18:13 - 9.7.2003
Vzhledem k tomu, že v diskuzi zaznel dotaz na pracovní dobu učitele, ráda tuto otázku zodpovím. Pracovní doba učitele je 40 hodin za týden. Z toho jsou povinni 30 hodin trávit na pracovišti a zbývajících 10 mají na tzv. domácí přípravu. Faktem ovšem je, že většina učitelů /bez ohledu zda učí na ZŠ nebo SŠ/ pracuje v průměru asi 50 hodin za týden.

Moblista   11:37 - 9.6.2003
Já souhlasím, že vláda naslibovala učitelům "hory doly", ale to ostatně každému. Hold se musíme uskromnit učitelů nevyjímaje. Se stávkou nesouhlasím, protože když se podívám, kolik domácích úkolů nosí děti domů, tak si myslím, že plat učitele je jeho výkonu dostatečný a rozhodně bych, být vládou, nepovolil.

Ucitel   12:31 - 9.4.2003
Ucitelům se už toho od vlády naslibovalo moc. Sdělovací prostředky si v případě směšného zvyšování platů všímají pouze učitelů a ne nikoho jiného. Já mám úvazek 25 hodin týdně na gymnáziu, na každou hodinu výuky počítám minimálně 1 hodinu na přípravu a opravování. Za 50 hodin práce mě může ředitel odmětit čistou mzdou kolem 13 000 Kč. Moji studenti, kteří jdou po VŠ do zaměstnání mají často nástupní plat od 15 000 Kč výše. Zdá se Vám to pro VŠ vzdělané učitele dostatečné.
Samozřejmě znám i kolegy ze ZŠ, kteří jsou už ve 12 hodin doma a nakonec budou brát stejně jako středoškolští.

Monika   11:48 - 9.1.2003
Zásadně nesouhlasím!!! Já si nemohu a také nechci vymáhat stávkou plat, a vůbec nevidím důvod proč by učitelé měli používat naše děti pro vymáhání větších platů.No a taky by mě zajímalo jak velký plat a za kolik hodin má, každý konkrétní učitel. Myslím si, že vzhledem k tomu že se jedná o státní zaměstnance, tak by toto zveřejnění mělo být poviností!!!

  novinky
E-shop zaměřený na stříbro a stříbrné šperky, nabízíme také ocelové šperky a bižuterii. Stříbro, ocel, bižuterie a minerály. Stříbrné prsteny, řetízky, náramky, naušnice, přívěsky, náhrdelníky, celé dárkové soupravy a další stříbrné šperky


  městský úřad
Městský úřad Kunštát,
nám. Krále Jiřího 106, 679 72,
tel.: 516 462 343,
fax.: 516 462 172
oficiální www města
úřední deska  nejnovější v diskuzi
brandssolution.co.uk - 146.185.223.71 - Online usa cheap, purchase generic in canada and generic for sale australia, for sale in usa except buying cheap online. How to get without insurance also online australia, canada price and buy uk despite pills order online.
Více naleznete zde  nové témata v diskuzi
(1) ddcqdea - OgOQcXVyasCX
(0) Fbk Predators Kunštát - 5.ro&#269;ník florbaloveho turnaje v Kunštat&#283; 10.12.2016 tak p&#345;í&#271; podpo&#345;it náš tým
(1) Jan - kustatska historie
(0) pavluska - Jan Tenora: D?jiny m?ste?ka Kunštátu online!
Více naleznete zde  předpověď počasí
  
více zde ...  zajímavé odkazy
Jeskyně Blanických rytířů
Obce Nýrov
Vše o silnicích
Dopravní spojení v ČR
Hledej obce
Počasí v ČR
Řeky v ČR
Živnostenský rejstřík
Google - hledání v internetu
Krajska správa
Dovolená na poslední chvíli
Tvorba www stránek
Pronájem e-shopů

Copyright 2003 - 2004 Kunstat.cz & Kunstat.net Všechna práva vyhrazena by Kunstat.cz. Optimalizováno pro MS Internet Explorer 6.xx.
Dopuručené rozlišení 1024x758 bodů a více. Vytvořil Pavel Simon & Zbyněk Velecký.