Dnes je 27.06.2017 a svátek má Ladislav. Popřejte vše nejlepší!
pro přihlášení do systému Kunštát.cz klikněte sem
  úvodní strana
  základní údaje 
  městský úřad 
  zdravotnictví 
  literární osobnosti 
  kultura 
  kunštátský zpravodaj 
  vyhlášky 
  sportovní akce 
  historie města 
  křížky na Kunštátsku 
  historie hrnčířství 
  hrnčířský jarmark 
  fotogalerie 
  kniha návštěv 
  diskuzní fórum 
  inzertní anonce ZDARMA
  vaše fotografie 
  přidej fotografii 
  registrace
  ztráta hesla 
  amatérské fotografie !
  napsali onás
  hasiči SDH Sychotín
  právní služby
  služby / firmy
  úřední deska
  pochod krále Jiřího 2010 


  nabízím ... 
-> Hleda se vycepni do ujezdske hospody . Více zde ...  anketní otázka
Co říkáte na skladbu programu 20. ročníku Jarmarku
Nejlepší v historii (2877)

Výborná (1800)

Jde to (1866)

Dobrá (1790)

Nic moc (1761)

Špatná (1804)

Nejhorší v historii (4892)


Celkem hlasů: 16786
Datum: 10.09.2012
výsledky starších anket


  vaše fotografie
Cesta k jezírku

známka (5.44)
hodnoť další fotografie  statistiky serveru
  reklama

Lubomír Chytrý, daňový poradce evidenční číslo 3625, nabízí své služby v následujících oblastech:
Zahradní 322, 679 72 Kunštát
Tel.: 607 773 607
Email: chytry.lubomir@tiscali.cz
nabízí následující služby:
- daňové poradenství
- zpracování daňových přiznání a hlášení
- daňové kontroly, jejich příprava a minimalizace vzniklých pokut a penále
- zastupování při jednáních se správcem daně
- vedení účetnictví
- poradenství v oblasti účetnictví
- zpracování mzdové agendy

 
 DISKUZE

Právo na noční klid !

Jméno :
Vyber smajlíka:
žádný                
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i> a odkazy ve tvaru www.neco.cz
 
Doplňte: 3 + 1 = (Ochrana proti spamu)

Michalius   12:39 - 9.12.2004
Však už se dočkáte bude zima a to se špatně pije kromě ferneta který chutná nejlépe na ledu. Musím souhlasit s Katkou že noční klid je až po 22 hodině když nepomůže stražník doporučuji špunty do uší 1ks 4.50.- ale nějak mi unika že by kolem koupaliště byla nějaká hustá zástavba :-)

Katka   20:48 - 9.8.2004
Policii volat každý den,to je sice taky nápad,ale proč hned tak rázně řešit něco,co se dá určitě vyřešit jednodušeji.Noční klid je za prvé až od 22hodin a vše se může vyřešit domluvou.Nebydlím sice vedle koupaliště,ale pokud přece nezkusíte prvně vše domluvou,tak nemusíte hned policii.Vím,že by mi hluk asi taky vadil,nemyslím o víkendu,to je pochopitelné,že se chcou lidi bavit a myslím,že ani já bych nebyla doma,aby mi hluk vadil,ale přes týden se myslím můžete domluvit.

Tofoj   10:01 - 8.8.2004
Nevím, kdo má koupaliště v nájmu a o městké policii bych to tady raději nerozváděl, ale myslím si, že koupaliště by mělo mít město a to ho také provozovat. Myslím si, že na MěÚ dobře vědí komu koupaliště pronajímají a jak to bude asi vypadat. Proto: koho hluk obtěžuje, nechť zavolá policii. V přestupkovém řízení se pak bude muset vše vyřešit. U koupaliště nebydlím a hluk neslyším, ale ve vašem případě bych policii rozhodně volal a to i každý den. Existuje totiž pojem "noční klid"...

Mlád   23:32 - 7.30.2004
Přestože má současný nájemce koupaliště smlouvu s Městkým úřadem Kunštát, ve které se zavazuje ukončit provoz ve 20:00, je takřka každodenní zvyklostí, že tento nájemce (tato nájemkyně + kumpáni) neustále ruší noční klid do ranních hodin hlasitým řevem, reprudokovanou hudbou, pitkami a bitkami. Bylo by dobré, kdyby orgány Města Kunštátu tu a tam zkontrolovaly, zda nájemce plní ustanovení smlouvy, která jistě byla podepsána z vlastní vůle, nájemce tedy věděl, k čemu se zavazuje. Další otázka se naskýtá: Proč platíme městského strážníka, který nevykonává služby pro občany Kunštátu. I on by přece mohl občas "chránit" noční klid slušných občanů. Bohužel musím říct:"Kéž by bylo škaredé počasí a koupaliště by po 22:00 hodině bylo prázdné a my se tak konečně mohli v klidu vyspat !!!" Prosím, páni radní, udělejte s tím něco. Vždyť situace se opakuje každý rok !!!

  novinky
E-shop zaměřený na stříbro a stříbrné šperky, nabízíme také ocelové šperky a bižuterii. Stříbro, ocel, bižuterie a minerály. Stříbrné prsteny, řetízky, náramky, naušnice, přívěsky, náhrdelníky, celé dárkové soupravy a další stříbrné šperky


  městský úřad
Městský úřad Kunštát,
nám. Krále Jiřího 106, 679 72,
tel.: 516 462 343,
fax.: 516 462 172
oficiální www města
úřední deska  nejnovější v diskuzi
Larryket - 178.137.83.106 - Sleep apnea is a very difficult thing to live with, both for the sufferer and for people living and sleep with him or her. If you fit into either of these categories, then you know just how frustrating it can be. Read through the tips found in this article to learn the best way to survive this problem!

Strengthen your throat and jaw with some basic exercises. Developing these muscles should reduce the symptoms of sleep apnea. You can exercise your throat and jaw by simply pulling your tongue or practicing some very simple breathing exercises. The goal is to train you to breathe differently and hopefully make your sleep apnea disappear.

Some people have problems using the CPAP machine to deal with their sleep apnea. The best advice is to stick with it. It is not a cure, but it does treat your sleep apnea. If you stop using it, you still have sleep apnea, so you need to keep using the machine regularly.

If you suffer from sleep apnea and you use a CPAP, carry your medical ID. If you need medical attention, it's vital that the people treating you know about your condition and that you use a CPAP machine. Your ID should tell people about your sleep apnea, your use of a CPAP, and the proper pressure level for it.

Lose a bit of weight to get rid of your sleep apnea. Many people have corrected their apnea by losing weight. Even a few pounds can help your sleep apnea symptoms.

Try your best to maintain a regular sleeping schedule. When your body gets into a
Více naleznete zde  nové témata v diskuzi
(0) ddcqdea - OgOQcXVyasCX
(0) Fbk Predators Kunštát - 5.ro&#269;ník florbaloveho turnaje v Kunštat&#283; 10.12.2016 tak p&#345;í&#271; podpo&#345;it náš tým
(1) Jan - kustatska historie
(0) pavluska - Jan Tenora: D?jiny m?ste?ka Kunštátu online!
Více naleznete zde  předpověď počasí
  
více zde ...  zajímavé odkazy
Jeskyně Blanických rytířů
Obce Nýrov
Vše o silnicích
Dopravní spojení v ČR
Hledej obce
Počasí v ČR
Řeky v ČR
Živnostenský rejstřík
Google - hledání v internetu
Krajska správa
Dovolená na poslední chvíli
Tvorba www stránek
Pronájem e-shopů

Copyright 2003 - 2004 Kunstat.cz & Kunstat.net Všechna práva vyhrazena by Kunstat.cz. Optimalizováno pro MS Internet Explorer 6.xx.
Dopuručené rozlišení 1024x758 bodů a více. Vytvořil Pavel Simon & Zbyněk Velecký.