Dnes je 27.06.2017 a svátek má Ladislav. Popřejte vše nejlepší!
pro přihlášení do systému Kunštát.cz klikněte sem
  úvodní strana
  základní údaje 
  městský úřad 
  zdravotnictví 
  literární osobnosti 
  kultura 
  kunštátský zpravodaj 
  vyhlášky 
  sportovní akce 
  historie města 
  křížky na Kunštátsku 
  historie hrnčířství 
  hrnčířský jarmark 
  fotogalerie 
  kniha návštěv 
  diskuzní fórum 
  inzertní anonce ZDARMA
  vaše fotografie 
  přidej fotografii 
  registrace
  ztráta hesla 
  amatérské fotografie !
  napsali onás
  hasiči SDH Sychotín
  právní služby
  služby / firmy
  úřední deska
  pochod krále Jiřího 2010 


  nabízím ... 
-> Hleda se vycepni do ujezdske hospody . Více zde ...  anketní otázka
Co říkáte na skladbu programu 20. ročníku Jarmarku
Nejlepší v historii (2876)

Výborná (1798)

Jde to (1864)

Dobrá (1788)

Nic moc (1761)

Špatná (1802)

Nejhorší v historii (4890)


Celkem hlasů: 16775
Datum: 10.09.2012
výsledky starších anket


  vaše fotografie
FBK Predators Kunštát

známka (5.48)
hodnoť další fotografie  statistiky serveru
  reklama

Lubomír Chytrý, daňový poradce evidenční číslo 3625, nabízí své služby v následujících oblastech:
Zahradní 322, 679 72 Kunštát
Tel.: 607 773 607
Email: chytry.lubomir@tiscali.cz
nabízí následující služby:
- daňové poradenství
- zpracování daňových přiznání a hlášení
- daňové kontroly, jejich příprava a minimalizace vzniklých pokut a penále
- zastupování při jednáních se správcem daně
- vedení účetnictví
- poradenství v oblasti účetnictví
- zpracování mzdové agendy

 
 DISKUZE

Sychotínští hasiči a jejich neustálé cvičení

Jméno :
Vyber smajlíka:
žádný                
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i> a odkazy ve tvaru www.neco.cz
 
Doplňte: 3 + 1 = (Ochrana proti spamu)

Libor Sedlák Sychotín - 84.16.120.244   18:47 - 8.18.2009
Dobrý den,
tak se dívám, že se nám to tu začíná nějak hemžit přezdívkami... Je trošku smutné, že se někteří občané za svoje názory stydí a schovávají se za své přezdívky (hop, občan, michalius,...).
Já osobně názor každého pisatele beru, ale rozhodně mě tato diskuze nenechává klidným. Jsem členem SDH Sychotín a velkým fanouškem požárního sportu a rád bych věděl, komu cca 20s vrčení motoru, po třech pokusech a to třikrát v týdnu může vadit? Nejde mi o jméno, které by bylo díky této diskuzi následně použito pro další drby, ale abych se s dotyčným osobně setkal a navrhl bych mu například vybudování protihlukové bariéry u jeho domu. Každopádně bych nechal zbudovat bariéru na vlastní náklady.
Pravdou je, že nařízenou vyhlášku dodržujeme a ani jednou se nestalo, že by někdo šel v zakázanou dobu trénovat nebo sekat hřiště.
Zde uvádím svůj email Sedlak14@seznam.cz pro případ domluvy ohledně zbudování protihlukové bariéry. Touhle cestou to bude alespoň anonymní.
Ještě bych chtěl poděkovat všem, co se motají okolo naší omladiny. Je krásné, když vidíte zapálené děti, které něco baví + rozzářené tváře všech závodníků, kteří díky tréninku dosáhli několikanásobného výtězství, jak v okresních nebo republikových pohárech.

S pozdravem

Libor Sedlák

hop - 82.117.156.239   19:29 - 8.17.2009
Ano, dodržují-li nějaká pravidla, a co třeba to, že se nachází v chráněném krajinném parku Halasovo kunštátsko a ještě k tomu nad sebou mají zámeckou oboru, která je pod dvojí ochranou - Přírodní památka a Národní kulturní památka. Těm zvířatům to asi dělá hodně dobře, ten krásný hluk, že? Zkrátka žijme heslem - zničme všechno, hlavně že rozmazlený děcka neřvou po ulicích, když už si je rodiče neumí ohlídat, a jsou u hasičů a motokrosařů.

Veronika Chmelová - 85.160.67.99   19:59 - 8.14.2009
Já stojím i za nimi. Je mi jasné, že z těch níže jmenovaných skupin jsou vnímáni jako nejkontroverznější, ale podle mého názoru i tady platí, že jde o smysluplnou volnočasovou aktivitu (samozřejmě dodržují-li určitá pravidla). Pořád lepší, než bezcílné bloumání městem... (a to je ta lepší alternativa).

hatatitla - 88.102.92.152   13:28 - 8.14.2009
Motokrosaři asi nebudou ten nejlepší příklad ...

Veronika Chmelová - 85.160.75.31   14:23 - 8.13.2009
Milý Občane a další občané... Ve společnosti je stále aktuální trend nadávat na poflakující se výrostky. Uvědomme si však, že tím, že cvičí, se nepoflakují, ale NĚCO dělají. Takže - budiž pochváleni všichni, kteří se té drobotině a omladině ve svém volném čase věnují. Ať už jde o hasiče sychotínské, kunštátské nebo újezdské, tanečníky z BAMI, fotbalisty, tenisty, motokrosaře a další.

Občan - 82.117.156.239   20:31 - 7.23.2009
Co říkáte tomu, že sekání trávy, řezání dříví apod. je skoro zakázané a vztahuje se na to vyhláška, ale hasiči ze Sychotína cvičí skoro každý den a neustále je celý Sychotín a polovina Kunštátu nucena neustále poslouchat ten šílený kravál!!? Opravdu idilický klid, když si po práci hodláte odpočnout, ale neustále do toho řve motor hasičské mašiny, opravdu síla... Hold není co dodat.... Prý je to sport.....

  novinky
E-shop zaměřený na stříbro a stříbrné šperky, nabízíme také ocelové šperky a bižuterii. Stříbro, ocel, bižuterie a minerály. Stříbrné prsteny, řetízky, náramky, naušnice, přívěsky, náhrdelníky, celé dárkové soupravy a další stříbrné šperky


  městský úřad
Městský úřad Kunštát,
nám. Krále Jiřího 106, 679 72,
tel.: 516 462 343,
fax.: 516 462 172
oficiální www města
úřední deska  nejnovější v diskuzi
Larryket - 178.137.83.106 - Sleep apnea is a very difficult thing to live with, both for the sufferer and for people living and sleep with him or her. If you fit into either of these categories, then you know just how frustrating it can be. Read through the tips found in this article to learn the best way to survive this problem!

Strengthen your throat and jaw with some basic exercises. Developing these muscles should reduce the symptoms of sleep apnea. You can exercise your throat and jaw by simply pulling your tongue or practicing some very simple breathing exercises. The goal is to train you to breathe differently and hopefully make your sleep apnea disappear.

Some people have problems using the CPAP machine to deal with their sleep apnea. The best advice is to stick with it. It is not a cure, but it does treat your sleep apnea. If you stop using it, you still have sleep apnea, so you need to keep using the machine regularly.

If you suffer from sleep apnea and you use a CPAP, carry your medical ID. If you need medical attention, it's vital that the people treating you know about your condition and that you use a CPAP machine. Your ID should tell people about your sleep apnea, your use of a CPAP, and the proper pressure level for it.

Lose a bit of weight to get rid of your sleep apnea. Many people have corrected their apnea by losing weight. Even a few pounds can help your sleep apnea symptoms.

Try your best to maintain a regular sleeping schedule. When your body gets into a
Více naleznete zde  nové témata v diskuzi
(0) ddcqdea - OgOQcXVyasCX
(0) Fbk Predators Kunštát - 5.ro&#269;ník florbaloveho turnaje v Kunštat&#283; 10.12.2016 tak p&#345;í&#271; podpo&#345;it náš tým
(1) Jan - kustatska historie
(0) pavluska - Jan Tenora: D?jiny m?ste?ka Kunštátu online!
Více naleznete zde  předpověď počasí
  
více zde ...  zajímavé odkazy
Jeskyně Blanických rytířů
Obce Nýrov
Vše o silnicích
Dopravní spojení v ČR
Hledej obce
Počasí v ČR
Řeky v ČR
Živnostenský rejstřík
Google - hledání v internetu
Krajska správa
Dovolená na poslední chvíli
Tvorba www stránek
Pronájem e-shopů

Copyright 2003 - 2004 Kunstat.cz & Kunstat.net Všechna práva vyhrazena by Kunstat.cz. Optimalizováno pro MS Internet Explorer 6.xx.
Dopuručené rozlišení 1024x758 bodů a více. Vytvořil Pavel Simon & Zbyněk Velecký.