Dnes je 20.02.2018
Warning: include(svatek.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /webspace/kunstat.net/www/html/uvod.php on line 97

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'svatek.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /webspace/kunstat.net/www/html/uvod.php on line 97
pro přihlášení do systému Kunštát.cz klikněte sem
  úvodní strana
  základní údaje 
  městský úřad 
  zdravotnictví 
  literární osobnosti 
  kultura 
  kunštátský zpravodaj 
  vyhlášky 
  sportovní akce 
  historie města 
  křížky na Kunštátsku 
  historie hrnčířství 
  hrnčířský jarmark 
  fotogalerie 
  kniha návštěv 
  diskuzní fórum 
  inzertní anonce ZDARMA
  vaše fotografie 
  přidej fotografii 
  registrace
  ztráta hesla 
  amatérské fotografie !
  napsali onás
  hasiči SDH Sychotín
  právní služby
  služby / firmy
  úřední deska
  pochod krále Jiřího 2010 


  nabízím ... 
-> Hleda se vycepni do ujezdske hospody . Více zde ...  anketní otázka
Co říkáte na skladbu programu 20. ročníku Jarmarku
Nejlepší v historii (3977)

Výborná (2724)

Jde to (2784)

Dobrá (2694)

Nic moc (2694)

Špatná (2707)

Nejhorší v historii (6134)


Celkem hlasů: 23710
Datum: 10.09.2012
výsledky starších anket


  vaše fotografie
Kurka

známka (5.49)
hodnoť další fotografie  statistiky serveru
  reklama

Lubomír Chytrý, daňový poradce evidenční číslo 3625, nabízí své služby v následujících oblastech:
Zahradní 322, 679 72 Kunštát
Tel.: 607 773 607
Email: chytry.lubomir@tiscali.cz
nabízí následující služby:
- daňové poradenství
- zpracování daňových přiznání a hlášení
- daňové kontroly, jejich příprava a minimalizace vzniklých pokut a penále
- zastupování při jednáních se správcem daně
- vedení účetnictví
- poradenství v oblasti účetnictví
- zpracování mzdové agendy

 
 DISKUZE

Kunštátská pošta

Jméno :
Vyber smajlíka:
žádný                
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i> a odkazy ve tvaru www.neco.cz
 
Doplňte: 3 + 1 = (Ochrana proti spamu)

Larryket - 178.137.83.106   19:58 - 3.21.2017
Sleep apnea is a very difficult thing to live with, both for the sufferer and for people living and sleep with him or her. If you fit into either of these categories, then you know just how frustrating it can be. Read through the tips found in this article to learn the best way to survive this problem!

Strengthen your throat and jaw with some basic exercises. Developing these muscles should reduce the symptoms of sleep apnea. You can exercise your throat and jaw by simply pulling your tongue or practicing some very simple breathing exercises. The goal is to train you to breathe differently and hopefully make your sleep apnea disappear.

Some people have problems using the CPAP machine to deal with their sleep apnea. The best advice is to stick with it. It is not a cure, but it does treat your sleep apnea. If you stop using it, you still have sleep apnea, so you need to keep using the machine regularly.

If you suffer from sleep apnea and you use a CPAP, carry your medical ID. If you need medical attention, it's vital that the people treating you know about your condition and that you use a CPAP machine. Your ID should tell people about your sleep apnea, your use of a CPAP, and the proper pressure level for it.

Lose a bit of weight to get rid of your sleep apnea. Many people have corrected their apnea by losing weight. Even a few pounds can help your sleep apnea symptoms.

Try your best to maintain a regular sleeping schedule. When your body gets into a

Ignác - 83.208.50.245   16:11 - 7.16.2012
Ale prosímvás, nelžete! Vždyť to vůbec není pravda! Podívejte se na sebe - pouze sami jenom pomlouváte a říkáte nepravdu! Kdekoliv na úřadě je vždy velká fronta a mnohdy si i potupně musíte brát papírek s číslem. V Kunštátě to je to mnohem lepší a nemusíte čekat více jak 5 minut! Všichni za přepážkou jsou velmi příjemné a když nevíte, tak vám i poradí! Možná, že jsou otrávené z vás, protože vy jste otrávení a tedy i jednání s vámi je otrava. Co se týká změn personálních, tak za to může peněžní příjem státu na podporu pošt - ten příjem je stále menší a menší... Takže si nejdříve zjistěte informace a poté kritizujte a urážejte! Je mi z vás zle, jak vůbec můžete takhle někoho ponižovat...

BOBI - 82.117.156.227   14:08 - 7.16.2012
JO PŘESNĚ ZLATÁ PANÍ WETTEROVÁ VŽDY BYLO VŠECHNO V POŘÁDKU OCHOTA VŠECHNY PŘEPÁŽKY OTEVŘENÉ TED ZA DESET DVANÁCT UŽ POŠTY ZAVŘENÁ NEOCHOTA A JEŠTĚ SE VÁM STANE ŽE PAN ŠVENDA KTERÝ PŘIŠEL O ŘIDIČSKÉ OPRÁVNĚNÍ A MUSÍ TED ŠLAPAT KUNŠTÁT PĚŠKY HÁZÍ POŠTU KAM NEMÁ PAK TADY ČLOVĚK ČEKÁ NA DOPIS I TŘEBA TÝDEN NEŽ SE K NĚMU DOSTANE CHODÍM DO KUNŠTÁTU NA POŠTU JEN VYJÍMEČNĚ KDYŽ NĚCO POTŘEBUJU POSLAT NEBO ZAŘÍDIT ZAJEDU SI DO LYSIC JE TAM VĚTŠÍ OCHOTA A SPOLEH

bubák - 93.181.79.179   20:02 - 8.14.2009
Poznámka k poštmistrové: měla by se začít dívat okolo sebe otevřenýma očima a utřít si ty zamaštěný brýle a podívat se koho tam vydržuje!!! Ti její kamarádíčkové ju pěkně pomlouvají sám sem toho byl svědkem!!! Jinak na té poště nic kloudnýho nepracuje jen samá přetvářka a hnus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - !!!!!!!!!!!! - Jo za pí.
Wetterové to bylo jiný kafééééééééééééé!!!!!!!!!!!

JÁ - 88.102.142.101   9:42 - 8.14.2009
jak pracovní, tak morální.Tam se aspoň krotila ve svých výlevech! Mám dost, nechápu, jak to může procházet bez povšimnutí, ale jak je vidět na každého jednou dojde, třeba i jen takto!

JÁ - 88.102.142.101   9:40 - 8.14.2009
for Michalius: Je smích a smích! I já jsem jsem toho názoru, že smíchem ku zdraví a dlouhověkosti, ale ještě jsem nezažil, aby v dnešní době se v práci mohl takhle někdo odvázat, jak ta kunštátská poštmistrová, u které se o smíchu nedá hovořit!!! Těch projevů, až histerických výbuchů během pracovní doby si všiml už ne jeden návštěvník a když už nic, tak je to docela trapné. Myslím, že kdybychom navštívili kabaret, asi by nás ty zvuky nepřekvalily tak, jak když vejdeme do místa listovních a peněžních služeb, kde by měla vládnout klidná atmosféra, na kterou by měl dohlížet někdo seriózní. Myslím, že bubák mluvil o poštmistrové a ta teda určitě VŠ nemá a kunštátské akce určitě neorganizuje, možná jen ty akce, kde se pomlouvá a propírají místní lidé a kde se svým ostrašujícím smíchem poukazuje na životy druhých!!! To je asi to jediny, co dokáže ta zvláštní paní zorganizovat. Myslím, že v době, kdy čeká 12 lidí na jedno pracovní místo, je na místě, aby ten kdo to místo má a má určitou zodpovědnost jak za svoji práci, tak za své vystupování, měl by být toho místa hoden. To co se děje tam, jsem ještě nikde nezažil a myslím, že se to ani nikde jinde neděje. Za pí. Wetterové to vypadalo na místní poště opravdu jinak, ale to bylo asi tím, že ta se bavila možná svým vzděláním a studiem a na podobné hysterie, které teď vládnou na poště, neměla čas! Myslím, že je na čase, aby se s tím začalo něco dělat a poslat paní poštmistrovou zpět za přepážku kam patří a kam sahají její schopnosti, ja

Michalius - 82.117.156.239   22:23 - 8.13.2009
for frank: Nemáš chodit za 5 min. čtyři a že se někdo směje je lepší než by brečel. Můžeme být radi že nám v pátek prodložili úřední hodiny.
for bubák:nechtěl bych vidět tebe jsi určitě chytrý krásný prostě antický ideál:) Myslím že někdo kdo má VŠ a dokáže zorganizovat kulturní akce v Kunštátě a ještě ktomu vede zdejší poštu nebude hloupý jako pisatel níže inu beztoho nějaký náctiletý "odborník" se kšiltem na bok s takovou kupou midraků jako má beďárů na obličeji:)

bubák - 93.181.79.179   21:38 - 8.13.2009
Uplně souhlasím s frankem. Ta vedoucí je uplná kráva tlustá a k tomu uplně blbá!!!!!

frank - 85.160.16.64   21:53 - 8.11.2009
Nejsem stálím návštěvníkem zdejší pošty, ale pokaždý kdy tento USTAF navštívím, tak mě nemine pohled na otrávený lidi co čekají v nekonečné frontě, která se vám krátí tím, že neustále slyšíte za plentou smích, dle mého odhadu paní vedoucí, a když na ně dojde řada tak paní pošťačky jsou nervózní, protože je za 5 minut 4 a oni už by měli nejradši zavřený.

  novinky
E-shop zaměřený na stříbro a stříbrné šperky, nabízíme také ocelové šperky a bižuterii. Stříbro, ocel, bižuterie a minerály. Stříbrné prsteny, řetízky, náramky, naušnice, přívěsky, náhrdelníky, celé dárkové soupravy a další stříbrné šperky


  městský úřad
Městský úřad Kunštát,
nám. Krále Jiřího 106, 679 72,
tel.: 516 462 343,
fax.: 516 462 172
oficiální www města
úřední deska  nejnovější v diskuzi
brandssolution.co.uk - 146.185.223.71 - Online usa cheap, purchase generic in canada and generic for sale australia, for sale in usa except buying cheap online. How to get without insurance also online australia, canada price and buy uk despite pills order online.
Více naleznete zde  nové témata v diskuzi
(1) ddcqdea - OgOQcXVyasCX
(0) Fbk Predators Kunštát - 5.ro&#269;ník florbaloveho turnaje v Kunštat&#283; 10.12.2016 tak p&#345;í&#271; podpo&#345;it náš tým
(1) Jan - kustatska historie
(0) pavluska - Jan Tenora: D?jiny m?ste?ka Kunštátu online!
Více naleznete zde  předpověď počasí
  
více zde ...  zajímavé odkazy
Jeskyně Blanických rytířů
Obce Nýrov
Vše o silnicích
Dopravní spojení v ČR
Hledej obce
Počasí v ČR
Řeky v ČR
Živnostenský rejstřík
Google - hledání v internetu
Krajska správa
Dovolená na poslední chvíli
Tvorba www stránek
Pronájem e-shopů

Copyright 2003 - 2004 Kunstat.cz & Kunstat.net Všechna práva vyhrazena by Kunstat.cz. Optimalizováno pro MS Internet Explorer 6.xx.
Dopuručené rozlišení 1024x758 bodů a více. Vytvořil Pavel Simon & Zbyněk Velecký.