Dnes je 27.06.2017 a svátek má Ladislav. Popřejte vše nejlepší!
pro přihlášení do systému Kunštát.cz klikněte sem
  úvodní strana
  základní údaje 
  městský úřad 
  zdravotnictví 
  literární osobnosti 
  kultura 
  kunštátský zpravodaj 
  vyhlášky 
  sportovní akce 
  historie města 
  křížky na Kunštátsku 
  historie hrnčířství 
  hrnčířský jarmark 
  fotogalerie 
  kniha návštěv 
  diskuzní fórum 
  inzertní anonce ZDARMA
  vaše fotografie 
  přidej fotografii 
  registrace
  ztráta hesla 
  amatérské fotografie !
  napsali onás
  hasiči SDH Sychotín
  právní služby
  služby / firmy
  úřední deska
  pochod krále Jiřího 2010 


  nabízím ... 
-> Hleda se vycepni do ujezdske hospody . Více zde ...  anketní otázka
Co říkáte na skladbu programu 20. ročníku Jarmarku
Nejlepší v historii (2877)

Výborná (1800)

Jde to (1866)

Dobrá (1790)

Nic moc (1761)

Špatná (1804)

Nejhorší v historii (4892)


Celkem hlasů: 16786
Datum: 10.09.2012
výsledky starších anket


  vaše fotografie
Frodo, ty nemusíš!

známka (1792)
hodnoť další fotografie  statistiky serveru
  reklama

Lubomír Chytrý, daňový poradce evidenční číslo 3625, nabízí své služby v následujících oblastech:
Zahradní 322, 679 72 Kunštát
Tel.: 607 773 607
Email: chytry.lubomir@tiscali.cz
nabízí následující služby:
- daňové poradenství
- zpracování daňových přiznání a hlášení
- daňové kontroly, jejich příprava a minimalizace vzniklých pokut a penále
- zastupování při jednáních se správcem daně
- vedení účetnictví
- poradenství v oblasti účetnictví
- zpracování mzdové agendy

 
 DISKUZE

JAK SE VÁM LÍBÍ VÁNOČNÍ STROM?

Jméno :
Vyber smajlíka:
žádný                
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i> a odkazy ve tvaru www.neco.cz
 
Doplňte: 3 + 1 = (Ochrana proti spamu)

xyx - 82.117.156.227   15:55 - 3.12.2012
málo nazdobený

čanka - 85.207.199.46   12:40 - 12.12.2009
Ten překrásný strom asi už nepatří městu. A nedej Bůh, aby budoucí stavitel víceúčelového zařízení a hotelu, ten strom nedal pokácet. A dávám návrh aby se uprostřed náměstí vysadil nějaký podobný nebo stejný smrk pichlavý, nebo jedle. Oživil by prázdnotu náměstí a byl by tam připravený pro příští roky a čas advetní. Tento strom u kostela je taky hodně starý a pravděpodobně už toho moc nevydrží. Taky se není co divit, žít tak dlouho a blízko budovy, ač je to kostel a trpět vliv úprav stavby (vápno a další zásadité produkty). Všechny jehličnany potřebují půdu kyselou. Takže vzhledem k podmínkám je stávající strom vlastně hezký. Navíc převyšuje kostel a špička smrku je vidět i z opačné části Kunštátu, leč letos jsou žárovečky jinak umístěny a špička prostě nezáří.
To však nemění nic na tom, že ten strom vedle v parčíku je opravdu unikát. Vždycky to byl exemplární kousek i v dobách, kdy byl celkem malý a rostl v zanedbané zahradě.

Kunštáťačka - 84.21.117.228   21:36 - 12.9.2009
Souhlasím s Lůcou...To by mě zajímalo, koho tohle zas napadlo...Celá naše skupinka, co tam byla, se bavila o tom samým...že to naše zázračný zastupitelstvo nenapadlo udělat to v parčíku - ten strom tam je fakt nádhernej a lidi by se tam taky vešli a hezky by viděli. Vtipná byla reakce lidí, kteří, jak se mi zdá, spíš oněmněli hrůzou a nastala chvilka trapného ticha...Docela se za to naše pometlo stydím, a řekla bych, že máme nejhnusnější strom nejen v okrese, ale i v celým kraji... Jinak ale program byl hezký a jarmark řemesel taky, pěkná akce. Ale rozsvícení vánočního stromu mělo být završením večera, někteří lidi, a to i známí na víkendové návštěvě, přišli jen kvůli tomu - a bohužel odcházeli zklamaní... Jde přece i o prezentaci města jako takového, vánoční strom by měl být jeho chloubou a ne vadou.. Tak se pro příště se PROSÍM zamyslete, zapomeňte na tu hrůzu u kostela a rozsviťte ten krásnej strom na "novém náměstí", ať si ho kolemjdoucí/jedoucí aspoň příště všimnou a řeknou, jaký to v Kunštátě mají nádherný vánoční strom! Díky.

Lůca - 88.101.163.208   22:20 - 12.3.2009
je to děs... jako každý rok. Celkem se divím, že ještě nikoho nenapadlo nazdobit ten pěkný smrk, který je na "novém náměstí".

Kája - 85.160.83.217   20:34 - 12.1.2009
No stromy jsem viděl i lepší,ale sobotní akce se pěkně povedla a ovar s jitrnicemi byl skvělý,chtělo to koupit více - hned se po něm zaprášilo.Který řezník dělá tak skvělou práci - prosím jmenovitě.

  novinky
E-shop zaměřený na stříbro a stříbrné šperky, nabízíme také ocelové šperky a bižuterii. Stříbro, ocel, bižuterie a minerály. Stříbrné prsteny, řetízky, náramky, naušnice, přívěsky, náhrdelníky, celé dárkové soupravy a další stříbrné šperky


  městský úřad
Městský úřad Kunštát,
nám. Krále Jiřího 106, 679 72,
tel.: 516 462 343,
fax.: 516 462 172
oficiální www města
úřední deska  nejnovější v diskuzi
Larryket - 178.137.83.106 - Sleep apnea is a very difficult thing to live with, both for the sufferer and for people living and sleep with him or her. If you fit into either of these categories, then you know just how frustrating it can be. Read through the tips found in this article to learn the best way to survive this problem!

Strengthen your throat and jaw with some basic exercises. Developing these muscles should reduce the symptoms of sleep apnea. You can exercise your throat and jaw by simply pulling your tongue or practicing some very simple breathing exercises. The goal is to train you to breathe differently and hopefully make your sleep apnea disappear.

Some people have problems using the CPAP machine to deal with their sleep apnea. The best advice is to stick with it. It is not a cure, but it does treat your sleep apnea. If you stop using it, you still have sleep apnea, so you need to keep using the machine regularly.

If you suffer from sleep apnea and you use a CPAP, carry your medical ID. If you need medical attention, it's vital that the people treating you know about your condition and that you use a CPAP machine. Your ID should tell people about your sleep apnea, your use of a CPAP, and the proper pressure level for it.

Lose a bit of weight to get rid of your sleep apnea. Many people have corrected their apnea by losing weight. Even a few pounds can help your sleep apnea symptoms.

Try your best to maintain a regular sleeping schedule. When your body gets into a
Více naleznete zde  nové témata v diskuzi
(0) ddcqdea - OgOQcXVyasCX
(0) Fbk Predators Kunštát - 5.ro&#269;ník florbaloveho turnaje v Kunštat&#283; 10.12.2016 tak p&#345;í&#271; podpo&#345;it náš tým
(1) Jan - kustatska historie
(0) pavluska - Jan Tenora: D?jiny m?ste?ka Kunštátu online!
Více naleznete zde  předpověď počasí
  
více zde ...  zajímavé odkazy
Jeskyně Blanických rytířů
Obce Nýrov
Vše o silnicích
Dopravní spojení v ČR
Hledej obce
Počasí v ČR
Řeky v ČR
Živnostenský rejstřík
Google - hledání v internetu
Krajska správa
Dovolená na poslední chvíli
Tvorba www stránek
Pronájem e-shopů

Copyright 2003 - 2004 Kunstat.cz & Kunstat.net Všechna práva vyhrazena by Kunstat.cz. Optimalizováno pro MS Internet Explorer 6.xx.
Dopuručené rozlišení 1024x758 bodů a více. Vytvořil Pavel Simon & Zbyněk Velecký.