Dnes je 21.02.2018
Warning: include(svatek.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /webspace/kunstat.net/www/html/uvod.php on line 97

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'svatek.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /webspace/kunstat.net/www/html/uvod.php on line 97
pro přihlášení do systému Kunštát.cz klikněte sem
  úvodní strana
  základní údaje 
  městský úřad 
  zdravotnictví 
  literární osobnosti 
  kultura 
  kunštátský zpravodaj 
  vyhlášky 
  sportovní akce 
  historie města 
  křížky na Kunštátsku 
  historie hrnčířství 
  hrnčířský jarmark 
  fotogalerie 
  kniha návštěv 
  diskuzní fórum 
  inzertní anonce ZDARMA
  vaše fotografie 
  přidej fotografii 
  registrace
  ztráta hesla 
  amatérské fotografie !
  napsali onás
  hasiči SDH Sychotín
  právní služby
  služby / firmy
  úřední deska
  pochod krále Jiřího 2010 


  nabízím ... 
-> Hleda se vycepni do ujezdske hospody . Více zde ...  anketní otázka
Co říkáte na skladbu programu 20. ročníku Jarmarku
Nejlepší v historii (3979)

Výborná (2724)

Jde to (2789)

Dobrá (2701)

Nic moc (2699)

Špatná (2707)

Nejhorší v historii (6136)


Celkem hlasů: 23731
Datum: 10.09.2012
výsledky starších anket


  vaše fotografie
Noví obyvatelé města Kunštát

známka (5.54)
hodnoť další fotografie  statistiky serveru
  reklama

Lubomír Chytrý, daňový poradce evidenční číslo 3625, nabízí své služby v následujících oblastech:
Zahradní 322, 679 72 Kunštát
Tel.: 607 773 607
Email: chytry.lubomir@tiscali.cz
nabízí následující služby:
- daňové poradenství
- zpracování daňových přiznání a hlášení
- daňové kontroly, jejich příprava a minimalizace vzniklých pokut a penále
- zastupování při jednáních se správcem daně
- vedení účetnictví
- poradenství v oblasti účetnictví
- zpracování mzdové agendy

 
 DISKUZE

CzechTek

Jméno :
Vyber smajlíka:
žádný                
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i> a odkazy ve tvaru www.neco.cz
 
Doplňte: 3 + 1 = (Ochrana proti spamu)
1 - 2 - další>>

Anetka - 88.146.210.2   10:48 - 7.20.2007
lidi, kdy bude HradHaus 2007??? - na netu nemuzu nikde najit... dik

jhzuuzdf uuzeuuewzý mmmncxjuud zuewzr - 192.168.1.105   10:13 - 6.4.2007
mam va srada a taak to zustane gghg hkhybnbcjg hjsuhhdn gbbchzduiinmmmxjshuuuu uhuhz jhfjfu uu

HOMER SIMSON   11:16 - 4.25.2006
juhúúúú

Andrea   19:07 - 8.31.2005
To Leontýnka ... zapomněla jsi na Hradhaus, ale jinak souhlasím. Jo a slyšela jsem, že tento víkend má být další CzechTek ... myslíte si, že se k němu Paroubek s Bublanem postaví stejně, jak k tomu minulýmu?

kenzo   13:41 - 8.12.2005
Jezis to je otresnej clanek. Je videt z vysel na proSocdem webu. Dyt ta zenska je histerka a nektery reci jsou myslim mimo realitu. Ale uplne mimo :)

Michalius   13:02 - 8.8.2005
vždy se najdou černé ovce a to na obou stranách ono to zase stou skupinou poklidně tančících lidí nebude tak horké :-) http://www.novinky.cz/krimi/62369-zena-poda-trestni-oznameni-na-hr - ubiany-z-czechteku.html -

kenzo   17:12 - 8.7.2005
Az na to ze techno obcas muzu (coz si myslim ze me v teto kauze nijak v zasade neovlivnuje..), tak mi mluvis z duse kolegyne...

Leontýnka   20:20 - 8.6.2005
Nemám ráda techno! Nelíbí se mi technopárty, snad už jenom z principu. Nelíbí se mi, že tam někteří do sebe cpou extázi a jiné drogy. Já si myslím, že dobře bavit se dá i bez drog ...
Tak to by bylo na okraj ... a teď ... vážně si myslíte, že byl zásah našich policistů na CzechTeku v pořádku? Těm, kteří si myslí, že ano, bych doporučila, ať se kouknou na www.policejnistat.cz ... tam jsou docela dobrý záběry - např. jak jeden z účastníků CzechTeku leží na zemi a policajti do něj kopou! Myslíte si, že toto je správné? Já si myslím, že policie by při zatýkání měla postupovat úplně jinak! A navíc ... oni měli louku v pronájmu, majitel souhlasil s konáním akce. Když já si pozvu kamarády, že zapaříme na mým soukromým pozemku, musím se bát, že mi tam vlítne zásahovka a moje hosty zmlátí a zkope? To je dost drsný!
Všem vadí technopárty, protože je tam hromada lidí, pod vlivem drog, někde na louce mimo obec, kde paří na techno, který je děsný a není to povolená akce ... vynechala jsem něco? Co třeba Rockový festival? Hraje se tam rock, pije se tam pivo (hodně piva) a tvrdej alkohol. Je to povolená akce, většinou se koná uprostřed města a nikomu to nevadí. No a nebo například takovej fesťák v Boskovicích ... od pátku do neděle ... se po celých Boskovicích povaluje hromada feťáků se svými psy, většinou pitbuly ... je to povolená akce, uprostřed Boskovic, všude bordel a nikomu to nevadí!
Je to všechno tak trochu mimo moje chápání! Prosím, zkuste mi to někdo vysvětlit.

Katka   20:33 - 8.5.2005
Bohužel jsem nečetla všechny odpovědi,ale muj názor je stručnej,pokud je technopárty opravdu daleko mimo obec a je to povoleno,dá se to určitě jeden den či dva vydržet,i z ruzných festivalů nejsou lidi nadšeni,ale ty dva dny v roce?Pokud ovšem se nenajdou někteří,co si to pletou jen se smetištěm a dělají binec i jinde než můžou.Ale vždycky když je víc lidí pohromadě se najdou někteří co to kazí.Takoví rovnou sbalit na policii a ne všechny do jednoho pytle.

Tofoj   18:18 - 8.5.2005
Nějak se zapomíná na ty, kteří musejí kravál technoparty poslouchat - na slušný lidi, kteří s tím nemají nic společnýho. Dobře. Ať tedy technoparty je, ale proč si organizátor nekoupí pořádně velký pozemek daleko od civilizace a tam si techno nepořádá třeba desetkrát do roka? Je přece jednodušší dělat bordel jinde. Nedávno jsem slyšel v rádiu příspěvek Jana Krause: "Ať si to pořádají na Sahaře".
Proč se třeba ochránci lidských práv nezastanou obyčejných lidí, kteří musí "manýry" technařů snášet? Aha ... zapomněl jsem: když se zastanou technařů, tak se víc zviditelní.
Jak už jsem řekl: Policie je vyzvala k odchodu, neuposlechli, tak párty násilně ukončila a s tím souhlasím.

kenzo   15:44 - 8.5.2005
Nad nekterymi nazory Tofoje zustava opravdu rozum stat. "Postup Policie se mi líbí" , "zákaz konání technoparty..". Tohle prece nemuze racionalne uvazujici clovek napsat v roce 2005!

Pavel   21:32 - 8.4.2005
Tak nějak koukám, že vám pane Tofoj stačí si z textu přečíst prvních pět slov a jste se vším hotov!? Tak přesně a to doslova a do písmene to dělají i Ti o kterých jsem v předchozím příspěvku psal!

Tofoj   18:22 - 8.4.2005
Omezený názor? Aha. Takže rozbíjíme, ničíme a když policie nezasáhne, křičíme. A když zasáhne a několikrát nás vyzve k ukončení akce, tak křičíme ještě víc. Dobrý. Pak kdo je omezený...

Pavel   22:13 - 8.3.2005
Trochu omezný ,ale taky názor. Z mého pohledu ani tak nejde o o technaře, ale o to jakou moc, a jakým způsobem je tato vláda věci vyjádřit. Já teda osobně už něco podbného jednou zažil, a byl to tuším Štěpán, který se choval velice podobně Paroubkovi a to Paroubka neurazím , když napíšu , že to byli velcí kamarádi. Ono být šéfem RaJe = být u všech zadnic a v nich.

Tofoj   18:23 - 8.3.2005
Postup Policie se mi líbí a schvaluji ho. Varovali je ve čtyřech jazycích než zasáhli a nikdo neuposlechl. Kdyby Policie nezasáhla, nebo zasáhla pozdě (jako loni), bylo by zle; zasáhli - je taky zle. Lidem se nezavděčí nikdy. Podívám-li se na Velkou Británii, kde může Policie párty rozehnat ještě před začátkem, nebo na Francii, kde může zabavovat například hudební aparatury, tak si myslím, že u nás je zákaz technoparty vyřešen nedostatečně. Stačil by zákon o jedné větě: Zákaz konání technoparty pod pokutou 10 000 000 korun.
Líbilo se mi, jak naříkali rodiče technařů nad postupem Policie. Můj názor: kdyby tam nebyli, nemohlo by se jim nic stát.

1 - 2 - další>>
  novinky
E-shop zaměřený na stříbro a stříbrné šperky, nabízíme také ocelové šperky a bižuterii. Stříbro, ocel, bižuterie a minerály. Stříbrné prsteny, řetízky, náramky, naušnice, přívěsky, náhrdelníky, celé dárkové soupravy a další stříbrné šperky


  městský úřad
Městský úřad Kunštát,
nám. Krále Jiřího 106, 679 72,
tel.: 516 462 343,
fax.: 516 462 172
oficiální www města
úřední deska  nejnovější v diskuzi
brandssolution.co.uk - 146.185.223.71 - Online usa cheap, purchase generic in canada and generic for sale australia, for sale in usa except buying cheap online. How to get without insurance also online australia, canada price and buy uk despite pills order online.
Více naleznete zde  nové témata v diskuzi
(1) ddcqdea - OgOQcXVyasCX
(0) Fbk Predators Kunštát - 5.ro&#269;ník florbaloveho turnaje v Kunštat&#283; 10.12.2016 tak p&#345;í&#271; podpo&#345;it náš tým
(1) Jan - kustatska historie
(0) pavluska - Jan Tenora: D?jiny m?ste?ka Kunštátu online!
Více naleznete zde  předpověď počasí
  
více zde ...  zajímavé odkazy
Jeskyně Blanických rytířů
Obce Nýrov
Vše o silnicích
Dopravní spojení v ČR
Hledej obce
Počasí v ČR
Řeky v ČR
Živnostenský rejstřík
Google - hledání v internetu
Krajska správa
Dovolená na poslední chvíli
Tvorba www stránek
Pronájem e-shopů

Copyright 2003 - 2004 Kunstat.cz & Kunstat.net Všechna práva vyhrazena by Kunstat.cz. Optimalizováno pro MS Internet Explorer 6.xx.
Dopuručené rozlišení 1024x758 bodů a více. Vytvořil Pavel Simon & Zbyněk Velecký.