Dnes je 18.01.2018
Warning: include(svatek.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /webspace/kunstat.net/www/html/uvod.php on line 97

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'svatek.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /webspace/kunstat.net/www/html/uvod.php on line 97
pro přihlášení do systému Kunštát.cz klikněte sem
  úvodní strana
  základní údaje 
  městský úřad 
  zdravotnictví 
  literární osobnosti 
  kultura 
  kunštátský zpravodaj 
  vyhlášky 
  sportovní akce 
  historie města 
  křížky na Kunštátsku 
  historie hrnčířství 
  hrnčířský jarmark 
  fotogalerie 
  kniha návštěv 
  diskuzní fórum 
  inzertní anonce ZDARMA
  vaše fotografie 
  přidej fotografii 
  registrace
  ztráta hesla 
  amatérské fotografie !
  napsali onás
  hasiči SDH Sychotín
  právní služby
  služby / firmy
  úřední deska
  pochod krále Jiřího 2010 


  nabízím ... 
-> Hleda se vycepni do ujezdske hospody . Více zde ...  anketní otázka
Co říkáte na skladbu programu 20. ročníku Jarmarku
Nejlepší v historii (3843)

Výborná (2603)

Jde to (2666)

Dobrá (2585)

Nic moc (2582)

Špatná (2582)

Nejhorší v historii (6005)


Celkem hlasů: 22862
Datum: 10.09.2012
výsledky starších anket


  vaše fotografie
Bouřková

známka (5.52)
hodnoť další fotografie  statistiky serveru
  reklama

Lubomír Chytrý, daňový poradce evidenční číslo 3625, nabízí své služby v následujících oblastech:
Zahradní 322, 679 72 Kunštát
Tel.: 607 773 607
Email: chytry.lubomir@tiscali.cz
nabízí následující služby:
- daňové poradenství
- zpracování daňových přiznání a hlášení
- daňové kontroly, jejich příprava a minimalizace vzniklých pokut a penále
- zastupování při jednáních se správcem daně
- vedení účetnictví
- poradenství v oblasti účetnictví
- zpracování mzdové agendy

 
 DISKUZE

Komunismus je s......o a Komunistiti jsou s...ě

Jméno :
Vyber smajlíka:
žádný                
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i> a odkazy ve tvaru www.neco.cz
 
Doplňte: 3 + 1 = (Ochrana proti spamu)
<<předchozí - 1 - 2 - 3 - 4 - další>>

Lenin   6:56 - 5.16.2006
www.ksc.cz To je nářez

WANTED!!! REWARD (LIBERTY)   22:55 - 5.15.2006
KILL EVERY COMMUNIST (BOLSHEVIK)!!!

oooy   20:30 - 5.15.2006
tak to radši emigrujte hned

Pepa Vojtek & Lou Fananek   8:01 - 5.15.2006
Zkuste www.gottwaldi.cz

kenzee   22:01 - 5.14.2006
A radsi nez byste meli chodit volit komunisty, zustante doma u skopka a dal nadavejte. Alespon neuskodite.. Jak rika Pavel, uz by to pak bylo opravdu na emigraci.

oooy   18:13 - 5.14.2006
samozřejmě,že každý z nás má trochu jiný názor a proto taky volíme různé strany.myslím,že největší bolest je,že k volbám chodí pořád málo lidí.

grga   17:43 - 5.14.2006
2 oooy: zkoušíš srovnávat nesrovnatelné. Dáváš zde za příklad předvolební sliby ODS. Uvědom si ale, že tato strana (a všechny jiné, které se účastnily vlád po roce 1989) se účastnila svobodných demokratických voleb. K těm mimo jiné patří i specifická předvolební rétorika (pokud čteš noviny - například letošní předvolební kampaň to je opravdu pátá cenová - zásluhou všech pol.stran). No a pokud se ti zdá že ve vládách nikdy neprosazovali body svého převolebního programu pak věz, že ODS byla (díky svému volebnímu výsledku) vždy pouze členem koaliční vlády, kde dost záleží i na konsenzu stran. Výše zmíněná slova však prosím nechápej jako obranu ODS. No a teď k věci. Mě stejně jako Pavlovi přijde jako opravdu dost drsnej FLASHBACK, když předseda komunistické strany veřejně oznámí plány na zavedení předběžné cenzury v médiích!!!!!! To se ocitáme opravdu hodně zpátky v čase.....

oooy   18:52 - 5.13.2006
kdo tady mluví o návratu komunismu ???elice pochybuji o tom,že by se to stalo,ale proč odsuzovat tuhle stranu??? osobně znám člověka,který měl jednoho dobrého kamaráda a když se dozvěděl,že jeho kamarád volí KSČM tak se sním kůli tomu ve zlém rozešel-tohle já osobně nechápu,dyť ten kdo volí komunisty nebo jim fandí je přece taky člověk a má určitý názor,ale proč ho za to odsuzovat a stranit se mu to se mi zdá dost divné.navíc by mě zajímalo když PAVLE píšeš,že na stránkách komunistů je to těžkej flaschback tak si zkus uvědomit co z toho co slibovala třeba ods ve volebním programu vůbec po nástupu k vládě realizovala-dost mizivé procento toho co naslibovala(je to můj názor)-tomu říkáš pořádek a myslíš,že je to nějakým způsobem omluvitelné???(já myslím že ne)a to potom není lhaní,dělání z lidí blbce-jak píšete ,že to bylo za komunismu

Pavel   21:22 - 5.12.2006
O tom kdo je normální, nebo není normální by se dala vést polemika. Je to jenom o úhlu pohledu! A to znamená, že pro blázna jsou všichni normální lidé blázni, zatím co on je normální.
Co se týče Komunismu, celkem si ho pamatuji a to se vším v čem se podepsal i na mě. Jako třeba když jsem ve třetí třídě ve výtvarné výchově pomaloval fotku Husáka v novinách pod výkresem a ukázal ji spolužákovi se slovy "Hele, Číňan!", tak on to pohotově ukázal p. učitelce Hrazdírové, a po složitém řešení ve sboru jsem za to vyfasoval ředitelskou důtku!!!
A to věřím že p. učitelka jistě viděla film Vyšší Princip, kde za pomalovanýho K.H.Franka kluky popravily!!!
Máte pravdu je tam vidět vývoj k lepšímu?

Za sebe jenom řeknu, že mě se stačí čas od času kouknout na www.kscm.cz a povím vám ,je to těžkej flashback.
Tak mohu jenom říct , že vše je možné . Oni Židé taky před druhou světovou válkou nevěřili , že by ve Dvacátém století ,byl možný holokaust.

Osobně než návrat radši vást tu nechám v těch krásných zítřcích samotné!

oooy   20:57 - 5.12.2006
pro kenzee:ty asi skutečně nebudeš ůplně normální,když řekneš,že jsou to ti stejní lidé s názory asi 30let pozadu.zřejmě tuhle dobu vůbec nepamatuješ a čerpáš jen ztoho co ti naklábosily paní učitelky ve škole.prosímtě zpamatuj se a podívej se na programy různých politických stran(ne jen té tvé oblíbené(zřejmě ODS)),třeba i na ten komunistický a musíš pochopit,že se názory stávajících členů stran hodně za ty roky změnili.

Linda   12:24 - 5.12.2006
Ale lidi nevolily komunisty jen únoru 1948, ale pokud vím tak komunistická strana jako taková vznikla u nás v roce 1921, tak simůžeme udělat obrázek o tom jak dlouho už u nás působí.

Michalius   10:27 - 5.12.2006
Vy se dívíte lidem že volili v únoru 1948 komunisty vzpomeńte na rok 1938 kdy nás bratříčkové VB a Francie obětovali v zachování míru. Ted si myslím že současní komunisté mají pramálo společného se stalinovským dogmatem, jen se hlasí k ideologii, která nemá reálnou podstatu, protože člověk je tvor soutěživý a každý jsme jiný a nelze věřit utopii že by někdo dělal na druhého a on na něj. Jen mi vadí na současných komunistech ,že veřejně neodsoudili minulost své strany. Podle mého je to strana lidí kteří zneužívjí seniory a jejich pohledu do minulosti a srovnávání chleba byl za devět korun ale že nebyli jiný věci nato už poněkud zapoměli(inu pamět po letech má tendeci špatné věci zapomínat).Skalní komunisti a korytáři jsou stejně v jiných stranách viz Tlustý, Škromach. V zachování demokracie bych osobně nechal šanci každé straně. Je jiná doma jsme v evropských strukturách a i kdyby se komunisti dostali k moci tak vládnutí komunistů nebude obrazem dění před rokem 1989. (Jsem volič ČSSD)

Lenin   10:01 - 5.12.2006
A prý jakej komunista je nejlepší?

kenzee   9:19 - 5.12.2006
No me poser kozy, "klidne at dostanou sanci". Z toho se mi chce brecet, uvedomte si ze to jsou porad stejni lide s nazory asi 30 let pozadu.. Ale jak rika Rada - proti gustu, opravdu zadny disputat, ale zustante prosim jen u tech kecu a radeji nechodte k volbam at nam to tu nesmeruje do rudeho leva. Libi se mi jak rikal starej Churchil "kapitalismus je nerovnomerne rozdeleni bohatstvi a socialismus rovnomerne rozdeleni chudoby".

Rada   9:04 - 5.12.2006
No já nevím jestli by to bylo to nejlepší řešení, vrátit se ke komunismu, ale proti gustu žádný dišputát.H lavně by si všichni co touží po tom aby se vrátil měli přečíst různé ekonomické analýzy, kde je dokázáno, že ještě dva roky komunismu a vypadá to u nás jako na Ukrajině. Já si myslím, že je lepší bordel než téměř vzduchoprázdno, ale to už je pouze můj vlastní názor.

<<předchozí - 1 - 2 - 3 - 4 - další>>
  novinky
E-shop zaměřený na stříbro a stříbrné šperky, nabízíme také ocelové šperky a bižuterii. Stříbro, ocel, bižuterie a minerály. Stříbrné prsteny, řetízky, náramky, naušnice, přívěsky, náhrdelníky, celé dárkové soupravy a další stříbrné šperky


  městský úřad
Městský úřad Kunštát,
nám. Krále Jiřího 106, 679 72,
tel.: 516 462 343,
fax.: 516 462 172
oficiální www města
úřední deska  nejnovější v diskuzi
brandssolution.co.uk - 146.185.223.71 - Online usa cheap, purchase generic in canada and generic for sale australia, for sale in usa except buying cheap online. How to get without insurance also online australia, canada price and buy uk despite pills order online.
Více naleznete zde  nové témata v diskuzi
(1) ddcqdea - OgOQcXVyasCX
(0) Fbk Predators Kunštát - 5.ro&#269;ník florbaloveho turnaje v Kunštat&#283; 10.12.2016 tak p&#345;í&#271; podpo&#345;it náš tým
(1) Jan - kustatska historie
(0) pavluska - Jan Tenora: D?jiny m?ste?ka Kunštátu online!
Více naleznete zde  předpověď počasí
  
více zde ...  zajímavé odkazy
Jeskyně Blanických rytířů
Obce Nýrov
Vše o silnicích
Dopravní spojení v ČR
Hledej obce
Počasí v ČR
Řeky v ČR
Živnostenský rejstřík
Google - hledání v internetu
Krajska správa
Dovolená na poslední chvíli
Tvorba www stránek
Pronájem e-shopů

Copyright 2003 - 2004 Kunstat.cz & Kunstat.net Všechna práva vyhrazena by Kunstat.cz. Optimalizováno pro MS Internet Explorer 6.xx.
Dopuručené rozlišení 1024x758 bodů a více. Vytvořil Pavel Simon & Zbyněk Velecký.